آشنایی با کلاس های طراحی سایت از صفر تا صد

با توسعه کسب و کارهای اینترنتی در سال های اخیر نیاز به ایجاد وبسایت بیش از پیش احساس می شود. هر کسب و کاری هرچند کوچک امروزه نیاز خود به استفاده از بستر اینترنت را درک میکند. حتی کسب و کارهایی  که در اینستاگرام فعال هستند نیز در دراز مدت به وبسایت نیاز پیدا میکنند. زیرا با افزایش سفارشات دیگر نمیتوان با کیفیت قبل سفارشات را پیگیری کرد.

همچنین در خیلی ازموارد دیده شد که، مشتریان زیادی به دلیل عدم اعتماد به پیج های اینستاگرامی از آن ها خرید نکرده و بیشتر علاقه به خرید از پیج هایی دارند که درگاه اینترنتی دارند.

کلاس های آنلاین طراحی سایت از صفر تا صد shebi.ir
کلاس های آنلاین طراحی سایت از صفر تا صد shebi.ir

کلاس های آنلاین

این مورد و موارد بسیار دیگر باعث میشود که ما در تیم shebi.ir بخش آموزش طراحی سایت را راه اندازی کنیم. کلاس های آنلاینی که در آن با شخص مستقیما ارتباط برقرار میشود و برخلاف دوره های آفلاین (که در اینترنت زیاد میبینید) شخص در حین جلسه میتواند سوالات خود را مطرح کند و با آموزش دهنده ارتباط داشته باشد.

شما بدون هیچ پیش زمینه ای و فقط با داشتن یک کامپیوتر(نه زیاد قوی) و یک اینترنت میتوانید سایت خود را طراحی کنید. تاکید میشود که داشتن دانش قبلی درباره طراحی وبسایت و کد نویسی لازم نیست.

کلاس های آنلاین طراحی سایت از صفر تا صد در مرحله مقدماتی از معرفی و نحوه کار با وردپرس شروع شده و با کدنویسی CSS و انجام پروژه های با کیفیت تمام میشود. در کلاس های پیشرفته نیز موارد فراتر آموزش داده میشود.

این کلاس ها 10 جلسه ای میباشد و به صورت انفرادی انجام میشود.

درخواست رزرو کلاس در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *