طراحی وب سایت shebi.ir

بهترین نمونه قرارداد طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت در مجموعه shebi.ir

فهرست محتوا

میزان پیشرفت خواندن شما

در مطلب نمونه قرارداد طراحی سایت یاد گرفتیم که اصول نوشتن یک قرارداد برای طراحی سایت چه چیزهایی است.در ادامه، یک نمونه قرارداد طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس را برای شما آورده‌ام:

نمونه قرارداد طراحی سایت با استفاده از وردپرس


تاریخ: [تاریخ]

بین: [نام شرکت/نام خریدار]: (از این پس “خریدار” نامیده می‌شود) آدرس: [آدرس شرکت/خریدار] شماره تلفن: [شماره تلفن خریدار]

و [نام شرکت/نام پیمانکار]: (از این پس “پیمانکار” نامیده می‌شود) آدرس: [آدرس شرکت/پیمانکار] شماره تلفن: [شماره تلفن پیمانکار]

با توجه به زیربنای حقوقی مذکور، خریدار و پیمانکار به توافق رسیده‌اند که این قرارداد طراحی سایت را بنابر شرایط زیر منعقد نمایند:

ماده ۱: موضوع و هدف قرارداد :

۱- پیمانکار موافقت می‌کند تا یک سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس (WordPress) برای خریدار طراحی کند. ۲- سایت مورد طراحی شامل [توضیح کامل محتویات سایت] می‌باشد.

ماده ۲: مشخصات فنی :

۱- پیمانکار مسئولیت تأمین دامنه و هاستینگ را بر عهده دارد. ۲- سایت وب باید در رابطه با اهداف خریدار بهینه‌سازی شود و دارای طراحی و رابط کاربری مناسب باشد. ۳- سایت وب باید قابلیت پاسخگویی به تمامی رزروها، پرداخت آنلاین و مدیریت محتوا را داشته باشد. ۴- پیمانکار مسئولیت تهیه قالب (theme) مناسب برای طراحی سایت وردپرسی را بر عهده دارد و پس از تأیید خریدار، اقدام به نصب و تنظیمات لازم خواهد نمود.

ماده ۳: زمانبندی :

۱- پیمانکار متعهد می‌شود که طراحی سایت را در مدت [تعداد روز/هفته/ماه] انجام دهد. زمانبندی دقیق توسط طرفین هنگام امضای قرارداد تعیین خواهد شد.

ماده ۴: پرداخت:

۱- خریدار متعهد است مبلغ کل طراحی سایت وردپرسی را بر اساس قیمت توافق شده و در جدول زیر پرداخت نماید:

  • پیش پرداخت: [مبلغ] به صورت نقدی/انتقال بانکی/چک [روش پرداخت]
  • پرداخت نهایی: [مبلغ] به صورت نقدی/انتقال بانکی/چک [روش پرداخت] ۲- پرداخت‌ها باید در تاریخ‌های مشخص شده در جدول زیر انجام شود:
  • پیش پرداخت: [تاریخ]
  • پرداخت نهایی: [تاریخ]

سفارش طراحی سایت و سئو

ماده ۵: حقوق مالکیت فکری :

۱- حقوق مالکیت فکری متعلق به سایت وب طراحی شده توسط پیمانکار می‌باشد. ۲- پس از پرداخت کامل مبلغ طراحی، حقوق مالکیت فکری بر روی سایت وب به خریدار منتقل می‌شود.

ماده ۶: تضمین و پشتیبانی :

۱- پیمانکار تضمین می‌کند که سایت وب بر اساس مشخصات فنی توافق شده عمل خواهد کرد. ۲- پیمانکار پس از تحویل سایت وب، به مدت [مدت زمان] پشتیبانی فنی را ارائه خواهد داد و در صورت بروز هرگونه خطای فنی یا نقص در سایت وب، به طور رایگان آن را برطرف خواهد نمود.

ماده ۷: قرارداد انحلال :

در صورتی که هر یک از طرفین تعهدات خود را تحت این قرارداد نقض کنند، طرف دیگر حق دارد قرارداد را با اطلاع قبلی برای طرف مقابل لغو نماید.

ماده ۸: نشانی مکاتبه:

تمامی اطلاعات رسمی و اطلاع رسانی میان طرفین در ارتباط با این قرارداد به آدرسهای زیر ارسال خواهد شد: برای خریدار: [آدرس خریدار] برای پیمانکار: [آدرس پیمانکار]

توافق‌نامه حاضر توسط طرفین به امضا رسید و در [تعداد کپی] نسخه تهیه شده است که هر یک از طرفین می‌توانند از آن استفاده نمایند.

امضاها:

………………………………………….. [نام خریدار] (خریدار)

………………………………………….. [نام پیمانکار] (پیمانکار)


این یک نمونه قرارداد طراحی سایت وردپرس بود. شما میتوانید با توجه به نیاز خود آیتم های موجود در قرارداد را تغییر دهید.

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *