طراحی وب سایت shebi.ir

کلاس های آنلاین طراحی سایت از صفر تا صد

کلاس های آنلاین طراحی سایت از صفر تا صد shebi.ir

آموزش طراحی سایت

با توسعه کسب و کارهای اینترنتی در سال های اخیر نیاز به ایجاد وبسایت بیش از پیش احساس می شود . هر کسب و کاری هرچند کوچک امروزه نیاز خود به استفاده از بستر اینترنت را درک میکند . حتی کسب و کارهایی  که در اینستاگرام فعال هستند نیز در دراز مدت به وبسایت نیاز پیدا میکنند . زیرا با افزایش سفارشات دیگر نمیتوان با کیفیت قبل سفارشات را پیگیری کرد .

این مورد و موارد بسیار دیگر باعث میشود که ما در تیم shebi.ir بخش آموزش طراحی وبسایت را راه اندازی کنیم. کلاس های آنلاینی که در آن با شخص مستقیما ارتباط برقرار میشود و برخلاف دوره های آفلاین (که در اینترنت زیاد میبینید) شخص در حین جلسه میتواند سوالات خود را مطرح کند و با آموزش دهنده ارتباط داشته باشد .

شما بدون هیچ پیش زمینه ای و فقط با داشتن یک کامپیوتر(نه زیاد قوی) و یک اینترنت میتوانید سایت خود را طراحی کنید . تاکید میشود که داشتن دانش قبلی درباره طراحی وبسایت و کد نویسی لازم نیست .

این کلاس ها در مرحله مقدماتی از تا صد انجام میشود . و از معرفی و نحوه کار با وردپرس شروع شده و با کدنویسی CSS و انجام پروژه های با کیفیت تمام میشود . در کلاس های پیشرفته نیز موارد فراتر آموزش داده میشود .

این کلاس ها ۱۰ جلسه ای میباشد و به صورت انفرادی انجام میشود .