طراحی وب سایت shebi.ir

طراحی سایت ارزان و فوری

طراحی سایت در مجموعه shebi.ir

فهرست محتوا

میزان پیشرفت خواندن شما

شاید وقتی اسم طراحی سایت ارزان قیمت و فوری می‌رسد خیلی ها یک مقاومت و گاردی نسبت به این موضوع داشته باشند.

مگه میشه یه سایت ارزان و فوری باشه ، با کیفیت هم باشه؟

اگه بخوام خیلی خلاصه و فوری جواب بدم باید بگم: بله ،میشه. ولی قطعا هرچقدر منابع مالی و زمان ، بیشتر در اختیار داشته باشین، این کار بهتر و با کیفیت تر انجام میشه. باید به این نکته توجه بشه که ، مبلغ کم دریافتی توسط افراد یا شرکت ها نباید باعث پایین اومدن کیفیت کار شود ، برای‌مثال تیم شبی shebi.ir سابقه طراحی سایت با ۳ میلیون تومان را هم دارد ،که در صفحه اول گوگل هم هست، ولی با دیدن این سایت شاید تصور کنید که مبلغ زیادی هزینه شد.

راه های طراحی سایت ارزان و فوری

  1. استفاده از سیستم مدیریت محتوا: استفاده از سیستم مدیریت محتوا (CMS) مثل وردپرس ، جوملا و… به شما کمک می‌کند تا با هزینه کمتر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک وب‌سایت حرفه‌ای بسازید. این سیستم‌ها پوسته‌های آماده‌ای دارند که می‌توانید از آنها برای ساخت وب‌سایت خود استفاده کنید.
  2. استفاده از الگوها و قالب‌های آماده: استفاده از الگوها و قالب‌های آماده می‌تواند به شما کمک کند تا فوری و ارزان قیمت یک سایت حرفه‌ای را طراحی کنید. بسیاری از سایت‌هایی مانند themeforest قالب‌های آماده‌ای برای وب‌سایت‌های مختلف ارائه می‌دهند که می‌توانید با توجه به نیازهای خود از آنها استفاده کنید.
  3. طراحی سایت با استفاده از ابزارهای آنلاین: ابزارهای طراحی سایت آنلاین مثل Wix، Weebly و Squarespace به شما امکان می‌دهند تا با کشیدن و رها کردن المان‌های خود، یک وب‌سایت حرفه‌ای بسازید. این ابزارها در بسیاری از موارد به صورت رایگان عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با استفاده از آنها به سرعت وب‌سایت خود را بسازید.
  4. استفاده از سرویس‌های میزبانی رایگان: بسیاری از سرویس‌های میزبانی وب‌سایت مانند GitHub Pages، Netlify و… ارائه دهنده خدمات میزبانی رایگان هستند که با استفاده از آنها می‌توانید وب‌سایت خود را بسازید و منتشر کنید.

در نهایت باید بگوییم که تیم تخصصی شبی (shebi) با شما همراه است تا بتوانید یک وبسایت ارزان و فوری ولی باکیفیت را طراحی کنید

تماس و مشاوره رایگان برای طراحی سایت ارزان و فوری

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *